Co nabízíme

Ustájení koní a trénink

Zakládáme si na špičkové péči o sportovní parkurové i drezurní koně i na kvalitním servisu pro jejich majitele. O zvýšení výkonnosti vašeho koně se navíc postará zkušená trenérka s mnohaletou praxí.


Ustájení koní

Koně jsou u nás ustájení v moderních dřevěných boxech a během dne se o ně starají dva ošetřovatelé. Většinu dne tráví v prostorných paddocích, majitelé ale mají možnost vyvést svá zvířata také na pastviny, které jsou součástí areálu. Na přání zajistíme i služby veterináře či kováře, zakoupit si u nás můžete i kvalitní krmivo značky Provet. Pro majitele je kromě kryté haly k dispozici i klubovna, šatna s pračkou, v níž lze vyprat jezdecké vybavení, a mycí box.

Aktivní stáj

Tato forma ustájení maximálně respektuje přirozené potřeby koní. Zvířata nejsou ustájená v boxech, ale tráví 24 hodin venku, na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších koní. Sama se rozhodují, kdy si dojdou pro krmení, které jim dávkuje automat dle informací z čipů, které mají na obojcích. Koně mají k dispozici přístřešek se speciálními matracemi na ležení, výběh s pískem, paddocky i pastviny. Díky nárokům na neustálý pohyb je toto ustájení prevenci potíží pohybového aparátu.

Trénink

Tréninky jednotlivých koní obvykle probíhají dle potřeb majitele a koně, dle domluvy koně jezdí i sama trenérka. Tréninkový program ale samozřejmě lze upravit dle individuálních přání a potřeb majitelů.


Jak to u nás vypadá?